Кухні з натурального шпону

Шпон – тонкі листи деревини листяної або хвойної породи. Шпонування – це покриття фасаду кухні тонкими листами реконструйованого шпону, який виготовляється за технологією "Fine Line", методом стругання і пиляння на верстатах натурального дерева. Сьогодні ця технологія доступна виробникам меблів і у Львові. 

Кухня з натурального шпону вирізняється високою якістю. Шпоновані плити добре замінюють вироби з натуральної деревини і легко піддаються обробці. "Fine Line" – це реконструйований шпон з натурального дерева, який виробляють з лущеного шпону м’яких порід деревини шляхом фарбування, формування його в блоки, з яких потім отримують шпон різноманітних кольорів, малюнків і розмірів.

Кухня з натурального шпону у Львові

Шукаєте красиву і недорогу заміну дереву? Тоді зверніть увагу на кухні з натурального шпону у м. Львів. Багато покупців віддають перевагу саме цьому матеріалу, адже він не лише гарно виглядає, але й має чудові технічні характеристики. 

ТМ "Пані Кухня" здійснює виробництво кухні з натурального шпону у Львові. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий асортимент варіантів шпонованих фасадів, щоб Ваша кухня виглядала стильною і сучасною. У своїй роботі використовуємо тільки найякісніші матеріали від перевірених німецьких, польських, українських та білоруських виробників. За Вашим бажанням також можемо обладнати замовлену кухню сучасною побутовою технікою від відомих світових брендів.

Кухня шпон Львів: переваги

Кухня зі шпону – це не просто зручні та естетично привабливі меблі, але й екологічна система зберігання посуду та продуктів харчування. До того ж фасади зі шпону не бояться механічних пошкоджень і стійкі до температурних перепадів.

Технологія "Fine Line" дозволяє імітувати будь-яку породу деревини, використовуючи декілька видів сировини одночасно, а також створювати надзвичайні за складністю і красою текстури. Для кухні зі шпону можна підібрати фасад практично будь-якого кольору та відтінку. 

Не менш важливим є і той факт, що шпоновані фасади виглядають майже так само, як кухні з дерев'яним фасадом. А от їх ціна суттєво нижча. 

Ще однією перевагою шпонованих фасадів є їх довговічність. При правильному догляді така кухня прослужить Вам кілька десятиліть. Завдяки своїй високій вологостійкості, шпоновані фасади зберігають гарний зовнішній вигляд навіть без особливого догляду.

Кухні зі шпону у Львові може дозволити собі майже кожен. Завітайте до дизайн-студії меблів "Пані Кухня", що на вул. Виговського, 41, щоб краще ознайомитися з нашим асортиментом і перевагами.   

Відповіді на питання, які часто задають