Корпусні меблі на замовлення

Виготовлення корпусних меблів у Львові - ТМ "Пані Кухня"

Корпусні меблі – це меблі, основу яких становить жорсткий корпус з вертикальним або горизонтальним розташуванням: шафи, столи, стільці, комоди, тумби та ін.

Наші клієнти – люди, які цінують власний комфорт, яким необхідно виготовити значну кількість меблів на замовлення.

У даному каталозі реалізованих проектів можна переглянути, які корпусні меблі у Львові були створені майстрами ТМ Пані Кухня: в ванну, під сходи, в дитячу, кабінет, в кімнату, шафи-купе, у спальню, в передпокій, у вітальню.

Корпусні меблі аиготовляється по індивідуальному проекту або можна обрати варіант дизайну, який запропонують наші спеціалісти. 

Переваги виготовлення корпусних меблів під замовлення:

 • меблі виготовляються згідно даних замірів Вашого приміщення, тому точно підійдуть у заплановане місце;
 • можливість створити індивідуальний дизайн корпусних меблів, який буде гармонічно вписуватися в домашній інтер'єр (колір, розмір, додаткове оснащення);
 • мобільність – при необхідності можливо розібрати конструкцію та змінити розташування складових чи доповнити комбінацію новими елементами.

Як виготовляються корпусні меблі на замовлення у Львові?

Виготовлення корпусних меблів відбувається лише з екологічних та якісних матеріалів, що відповідають європейським технічним та екологічним стандартам безпеки. Серед них фасади з ДСП, МДФ, дерев'яного масиву. Для здешевлення виробництва можливий варіант поєднання цих матеріалів: наприклад, замінити дорогий меблевий щит на пристінній ділянці і перегородках на ДСП або ламінований ДВП.

Процес виробництва корпусних меблів складається з таких етапів:

 • у вспеціальних дизайнерських програмах створюється 3D-візуалізація дизайн-проекту та узгоджується з замовником;
 • розкрій необхідних матеріалів під деталі майбутніх меблів;
 • збір або склейка тих елементів, які не будуть розкладатись, встановлення меблевої фурнітури;
 • доставка та збір готового виробу у замовника вдома. 

Для виготовлення корпусних меблів ми використовуємо сучасне механізоване обладнання, зокрема:

 1. Автоматизований верстат (ЧПУ) за декілька хвилин виріже з чітко фіксованих матеріалів необхідні стінки і перегородки майбутніх корпусних меблів, просвердлить отвори згідно з планом розгортки.
 2. Форматно-розкрійний верстат, свердлильно-присадочний верстат для нанесення глухих і відкритих отворів під фурнітуру, петлі, шканти або інше обладнання.

При потребі розкрою матеріалів і підготовки деталей до складання на всі поверхні наноситься відповідне лакофарбове покриття, що предбачене за проектом. 

На що звернути уваги перед тим, як замовляти корпусні меблі

ТМ Пані Кухня багато років виготовляє корпусні меблі на замовлення у Львові, і виходячи з нашого досвіду ми рекомендуємо Вам заздалегіть визначитися з такими аспектами:

 1. З якого матеріалу будуть виготовлятися меблі? Найчастіше обирають ДСП, з якого роблять і корпуси, і фасади. Популярні також комбіновані варіанти з різних матеріалів, наприклад, ДСП в поєднанні з МДФ або шпонованими фасадами.
 2. Обробка країв і торцевих елементів. Найпоширеніші матеріали для цього – меламінова стрічка або стрічка ПВХ.
 3. Корпус. Важливі критерії – функціональність, привабливий дизайн та міцність.
 4. Фасади. Найекономніший варіант – фасади, виготовлені з ДСП, дорожчі – рамкові фасади з профілю МДФ і шпоновані фасади.
 5. Фурнітура. Від якості петлів, ручок та направляючих ящиків залежить, як довго прослужить корпусні меблі.

Як замовити корпусні меблі в ТМ Пані Кухня?

 1. Зв'язатися з менеджером по контактному номеру.
 2. Після домовленостей приїжджають технологи для попередніх замірів приміщення.
 3. Дизайнери створюють ескіз проекту в електронному вигляді .
 4. Після затвердження проекту замовником, підбираються матеріали (фасад, корпус та інше).
 5. Після остаточних домовленностей підписується договір між виробником та замовником, з уточненням суми робіт та інших подробиць.

Середній термін виготовлення меблів – 2-3 місяці, але точну терміни саме Вашого проекту Ви дізнаєтесь після обговорення усіх деталей і затвердження проекту з дизайнером.

Наші переваги:

 • ми є прямим виробником для меблів у Львові, маємо численні приклади створених меблів не лише у Львові, але й по всій Україні;
 • співпрацюємо напряму з постачальниками фасадів, фурнітури та інших матеріалів, завдяки чому можемо запропонувати значний асортимент за оптимальну вартість; 
 • на меблі надається гарантія на 5 років!
 • є послуги доставки та збору меблів у Вас вдома;
 • здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування усіх меблів, які ми виготовили.

Досвід роботи в сфері виробництва меблів понад 14 років та гарна репутація ТМ Пані Кухня – це запорука Вашої впевнененості в тому, що Ви отримаєте якісні довговічні меблі від професіоналів. 

Відповіді на питання, які часто задають