Ремонтно-оздоблювальні роботи у Львові

Ремонтно-оздоблювальні роботи у Львові в комплексі з розробкою проєкту дизайну інтер'єру сьогодні для вас якісно та висококласно можуть виконати спеціалісти дизайн-студії "Пані Кухня". Ось уже кілька років ми надаємо комплексні послуги тим людям, які прагнуть облаштувати своє житло більш комфортно і по-сучасному.

Оздоблювальні роботи у ЛьвовіОздоблювальні роботи – це сукупність робіт, які перетворюють звичайне житлове приміщення (новобудову, квартиру чи будинок) в комфортне і красиве житло. До них відносяться настил підлог, оздоблення стін і стелі, установка міжкімнатних дверей та інші види робіт, які діляться на чорнові та чистові оздоблювальні роботи.

Існує твердження, що ремонтні роботи необхідно проводити періодично через кожні 5-10 років.

Ремонт проводять з різних причин, серед яких найосновніші це:

 1. Просто оновити власне житло, щоб внести якісь зміни у власне життя.
 2. Технічна необхідність. Деякі частини конструкції, комунікації та інші елементи квартири або будинку втрачають свій функціонал.

Кожне з цих завдань ефективно допоможе вирішити ремонт.

Оздоблювальні роботи у Львові – основні етапи

Оздоблювальні роботи у Львові спеціалістами нашої компанії проводяться тільки у тому випадку, коли у нас замовляють розробку дизайн-проєкту з подальшою його реалізацією у своєму приміщенні – тобто людина замовляє у нас і відповідні проєктні та ремонтні роботи. Такий комплексний підхід дозволяє нашим спеціалістами забезпечити кращий кінцевий результат для наших клієнтів. Процес замовлення складається з декількох частин:

 1. Особиста зустріч нашого дизайнера з клієнтом і створення індивідуального дизайнерського проєкту.
 2. Розробка та узгодження дизайнерського проєкту з замовником (після узгодження клієнт отримує в електронному та друкованому вигляді план проєкту). Кошторис на всі необхідні роботи закладається у дизайн-проєкті. При складанні кошторису враховуються побажання і фінансові можливості кожного замовника. 
 3. Після затвердження проєкту клієнт замовляє його повну реалізацію у своєму приміщенні.
 4. Наші спеціалісти допомагають у підборі та закупці необхідних будівельних матеріалів та оздоблення.
 5. Усі погоджені види оздоблення проводяться у приміщенні замовника (будинок, квартира) під час ремонту.

Чорнові та чистові ремонтно-оздоблювальні роботи у Львові

Оздоблення житла – це послідовне виконання чорнових та чистових оздоблювальних робіт. Дизайн-проєкт, підбір матеріалів, розміри та інші важливі питання заздалегідь узгоджуються з замовником. 

Ремонтно-оздоблювальні роботи у Львові - Пані КухняЧорнове оздоблення включає обов`язкові оздоблювальні роботи з вирівнювання всіх поверхонь житла: стелі, стін і підлоги. Вони виконуються для того, щоб прибрати вм`ятини, горби, тріщини, вибоїни та інші нерівності. Також оздоблення завершується монтажем теплих підлог, виконання стяжки, прокладанням гідроізоляції, штукатуренням стель та стін.

Чистове оздоблення приміщення (квартири, будинку) виконується зверху вниз. Спочатку виконують роботу зі стелею: фарбують, клеять шпалери. Після — укладають покриття на підлогу паркет, лінолеум або ламінат. Далі монтаж освітлювальних приладів, розеток і вимикачів, встановлюються двері.

Також у ТМ "Пані кухня" у Львові додатково надаються такі послуги:

 • Можна замовити виготовлення кухні, меблів у ванну, дитячу, гардеробну, комору, балкон (терасу) та ін.
 • Допомагаємо з вибором кухонної техніки з урахуванням особистих уподобань замовника, технічних параметрів, дизайну та фінансових можливостей.
 • Послуга "Розумний будинок" – оснащення вашого житла сучасними технологічними рішеннями, за допомогою яких ви можете керувати власним будинком дистанційно, через смартфон.

Саме за допомогою ремонтно-оздоблювальних робіт у Львові ви можете усунути усі вади, які є в приміщенні. Дотримуючись дизайн-проєкту, що розроблений спеціально під Ваші потреби та побажання, ви зможете досягти потрібного результату.

Переваги співпраці з "Пані Кухня" під час виконання ремонтних та оздоблювальних робіт

 • Досвідчений персонал. Наші майстри цінуються досвідом та можуть працювати з усіма необхідними матеріалами. 
 • Дотримання дедлайнів. Компанія дотримується умовленого терміну виконання робіт, за виключенням форс-мажорних ситуацій чи інших перешкод, незалежних від компанії.
 • Гарантія та зобов`язання. Гарантійний термін на обсяг виконаної роботи надається компанією терміном на 2 роки. Також додатково є гарантії на матеріали від виробників.
 • Вартість послуг повідомляється замовнику заздалегідь. Так, при замовленні дизайн-проєкту клієнту попередньо розраховують кошторис реалізації проєкту з урахуванням актуальних вартостей на будівельні матеріали.

Хочете жити в комфортному приміщенні з сучасним ремонтом та якісними меблями? Звертайтеся до професіоналів в компанію "Пані Кухня"!

Замовити консультацію
Отримати консультацію