Відгуки

Віктор
02.08.2021
Прекрасно злагоджена робота! В ПаніКухня зібрана професійна команда! Дизайнер Зоряна дуже добре зрозуміла чого ми хочемо і зробила чудовий дизай та зручне розташування основних вузлв кухні. Було приємно мати справу із професіоналами! Величезне дякую!
Любов Сташко
05.03.2021
Супер команда! Супер фахівці! І від цього меблі служать довго та надійно!
Андрей Полянский
03.02.2021
Спасибо большое за качественно сделанную кухню. Красиво, удобно, оригинально. Были учтены все наши пожелания. Ещё раз спасибо!  
Марія Омельчук
01.02.2021
Дуже хотіла замовити кухню саме в Пані Кухня! І не пожаліла! Все чудово, все зробили вчасно і якісно!!
Роман Мачинський
01.02.2021
Все фахово та добротно! Команда втілила мрію моєі дружини. Все виконано професійно - від дизайну, до монтажу з врахуванням всіх нюансів нестандартного підведення комунікацій у нашому будинку. Окрема вдячність дизайнеру Олені - поради та практичні рішення ми оцінили одразу після початку експлуатаціі кухні, та, як не дивно, заощадили кошти. Дякую, та рекомендую " Пані Кухня" !
Ira Lviv
31.01.2021
Добрий день. Нам пощастило бути клієнтами "Пані Кухні". 90% меблів у нашій квартирі зроблено саме цією фірмою. Хочеться відзначити якість виконання робіт, команда працювала професійно та злагоджено. Особлива подяка дизайнеру пані Оксані, вона ніби знала чого саме я хотіла, пану Анатолію, який збирав усі мої меблі(його майстерність просто захоплює) і директору Дмитру Олексанровиву, який завжди був на зв'язку і блискавично вирішував усі питання , які виникали в процесі роботи . Щиро дякую усім причетним! Успіхів Вам та процвітання!!!
Bohdan Khudoba
31.01.2021
Замовляли кухню і тумбу в ванну кімнату. Усе зробили вчасно, гарно підігнали усе за розміром в ніші та якісно поставили фурнітуру Blum. Дуже задоволений роботою майстрів.
Lada Kondratuk
14.10.2020
Професійна і толкова інформація
sonoan100
26.09.2020
Дуже вдячний за кухню, все зроблено чудово незважаючи на те що карантин трошки притормозив процес Ціна відповідає якості
Валентина Пинчук
15.09.2020
Дякую за мою прекрасну кухню! Вже біля 8 місяців користуюся з задоволенням! Робота виконана якісно і вчасно! Зважаючи на те, що на нашій кухні не було жодного рівного кута/стіни, зате була купа недолугих виступів (дякувати забудовнику), то команді Пані Кухня вдалося зробити неймовірне :)) Технологу довелося приїжджати кілька разів, щоб зняти точно всі мірки, перепровірити і щоб в результаті всі прямі зійшлися) це було нелегко, але справилися! Окреме дякую за поличку, яку придумали уже в процесі збірки кухні і зробили, не зважаючи на щільний передноворічний робочий графік (склалася непередбачувана ситуація з нашого боку, тож питання довелося вирішувати терміново)! Тарасе, заслужена кава все ще чекає на Вас )) дякую Дмитру за те, що завжди був на зв‘язку і контролював процес на кожному етапі, вирішував будь-яке питання і йшов назустріч клієнту! І навіть після здачі кухні все ще було не байдуже ;) дякую пані Надії за дизайн і терпіння, і за допомогу в підборі техніки (за мийку особливе дякую, вона чудова)! :) А збирав і аккуратно та надійно ладнав кухню пан Толік (між іншим, у класній фірмовій спецовці!) :) Найтепліші подяки і найкращі побажання всій команді Пані Кухня! Це команда, яка знає і любить свою роботу!

Напишіть нам