Перепланування та реконструкція будинку у Львові

Перевтілення приватного будинку створює перспективу в досягненні показового стилю, комфорту та преміальності. Схожим чином забезпечується висока функціональність будинку: розширення житлових зон, реалізації вдалих дизайнерських рішень.

Перепланування будинку у Львові супроводжується регламентованими процесуальними труднощами, коли для кардинальної зміни житлових зон обов'язково отримати дозвіл від державних органів. Особливості та послідовність перепланування, документація в роботі та релевантні послуги від Пані Кухня – далі в матеріалі.

Перепланування будинку у Львові – особливості процесу

Перепланування будинку у ЛьвовіЖитловий кодекс України чітко координує, вказуючи на тонкощі процесу перепланування приватного будинку. Безпосередньо термін "перепланування" означає послідовність дій, які направлені на зміну розташування перегородок та дверних отворів.

Важливо чітко дотримуватись норм кодексу, щоб уникнути санкцій наступного характеру:

  • заборона на продаж або обмін нерухомості;
  • неможливість оформити договір дарування або заповіт;
  • закласти будинок при підписанні кредитного договору.

З використанням послуг компетентних спеціалістів Пані Кухня, вдасться гарантувати юридичну бездоганність документів.

Регламентована заміна: робота без документації

Як тільки процес перепланування приватного будинку у Львові запущений, варто ознайомитись з вибіркою елементів та конструктивних особливостей, з якими можна працювати без відповідної документації.

До таких елементів належать:

  • Об'єднання ванної та туалетної кімнати. Процедура дозволяється за умови, якщо розташована міжкімнатна стіна не містить канали вентиляції. Додатково стіна не має бути опорною;
  • Влаштування шаф, комор. Виконання робіт без документів дозволено, якщо власник планує встановити нові шафи або умеблювати комору;
  • Об'єднання житлового та кухонного приміщення. Слід враховувати розташування комунікацій газопостачання;
  • Сантехнічне приладдя. Зміна розташування інженерних комунікацій або ж сантехніки дозволяється: якщо робота виконується в межах виділеного приміщення;
  • Влаштування дверних або віконних отворів. Кодексом дозволяється здійснювати роботу по створенню нових отворів у зовнішніх стінах;
  • Утеплення стін. Власник має можливість здійснити утеплення зовнішніх стін, шляхом їх обробки та оздоблення;
  • Влаштування перегородок. В процесі перепланування в приватному будинку дозволено встановлювати нові перегородки як в житлових кімнатах, так і в коморі.

Додаткова інформація, яка стосується процесу перепланування без документів, надається державним органом. Тематичні рекомендації також формуються спеціалістами нашої компанії.

Отримання документів – що можна змінювати

Щоб здійснити перепланування старого будинку у Львові, необхідно обов'язково зібрати документацію. Варто звернутись до місцевої адміністрації, а після отримання дозволу визначатись з планом робіт. Кодекс також встановлює компоненти, які дозволено змінювати при наявності документа:

  1. Перепланування в каркасно-рамочному будинку. Дозволяється змінювати розташування міжкімнатних перегородок, які не є опорними конструкціями. Дозволено реалізовувати прибудови, які будуть доповнювати екстер'єр будинку.
  2. Інженерні системи. Власник має право розпочати роботу над переплануванням інженерних систем будинку: водо- та газопостачання, вентиляції та опалювальної системи.

Необхідно враховувати те, що більш значущі роботи в переплануванні можуть розглядатись як реконструкція, що потенційно створює небезпеку отримати санкції від органу.

Чинні заборони

Перепланування будинку дуже тісно перетинається з процесом реконструкції. Кодекс зобов'язує громадян не виконувати наступні ремонтні роботи:

  • Каркасно-щитовий будинок. Перепланування є недоступним, оскільки в процесі можуть бути порушені опорні стіни. В роботі важливо користуватись технічним завданням, щоб не порушувати закон;
  • Реконструкція лоджій, які опалюються. Подібні роботи є забороненими;
  • Заборона та опалення приміщень. Варто розуміти, що в процесі перепланування заборонено залишати кімнату без проведених опалювальних комунікацій;
  • Кімната та зведення перегородки. Заборонено встановлювати перегородку в одній кімнаті за умов, якщо таким чином буде здійснюватися навантаження на фундамент;
  • Прохідне приміщення. Кодекс встановлює заборону на реалізацію прохідного приміщення без встановлення металевої стальної балки. Це дозволить правильно розподілити навантаження.

Робота над складним та комплексним ремонтом завжди потребує узаконення. Але для наших замовників, спеціалісти з ТМ Пані Кухня все роблять під ключ.

Послідовність перепланування будинку у Львові - алгоритм робіт від компанії "Пані Кухня"

Алгоритм перепланування будинку спеціалістами компанії Пані Кухня у ЛьвовіУзгодження перепланування приватного будинку є фактично ідентичним процесом в отриманні документації на перепланування квартири. Основна причина полягає в Житловому Кодексі, який є універсальним – розповсюджується на будь-яке житлове приміщення.

Отже:

  1. Для отримання дозволу регламентовано спочатку слід звернутись до місцевої адміністрації Львова.
  2. Варто потурбуватись про створення технічного плану приміщень приватного будинку. Обов'язковим є надання документа, який може підтвердити законе право володіння будинком.
  3. Спеціалістами по переплануванню будинків також формується проєкт, згідно якого будуть виконуватись роботи. Цей документ також подається до адміністрації.
  4. Для отримання дозволу також слід звернутись до комунальних органів. Це дозволить провести експертну перевірку, щоб гарантувати безпечні умови як для власників, так і для оточуючих.
  5. Залежно від вимог уповноваженої особи, можуть знадобитись високоякісні зображення будинку та внутрішніх приміщень.
  6. Після надання всіх документів, органу знадобиться певний час, що розглянути заявку громадянина. У більшості випадків тривалість розгляду заявки не перевищує 30 робочих днів.

Пані Кухня – замовлення послуги по переплануванню будинку

Перед зверненням за послугами перепланування, варто детально ознайомитись з офіційним веб сайтом архітектурного бюро "Пані Кухня". На ресурсі розглянуті ключові переваги партнерства, а також у розділі "Реалізовані проекти/Архітектурні проекти" можна переглянути вибірку вже завершених робіт.

Для того, щоб подати заявку, можна скористатись двома способами:

  1. Контактний номер телефону. Більше практичний спосіб звернення, так як дозволяє отримати оперативну консультацію. Після узгодження деталей менеджер призначить дату зустрічі для початку роботи.
  2. Форма зворотного зв'язку. Потенційний клієнт вказує особисті дані, номер телефону, а також назву потрібної послуги – перепланування приватного будинку. На зазначений номер телефонує співробітник, а після схожим чином визначається зустріч.

Перспектива в проведенні законного і бездоганного перепланування будинків створюється майстрами архітектурного бюро "Пані Кухня" у Львові.

Отримати консультацію
Отримати консультацію
Відповіді на питання, які часто задають