Ремонт будинку у Львові

Дизайн-студія “Пані Кухня” пропонує здійснити ремонт будинку у Львові під ключ усім своїм замовникам, які звертаються і замовляють:

 • архітектурно-проектувальні роботи;
 • розробку дизайну інтер'єру будинків (садиб, котеджів).

Можливість замовити ремонт окремо без замовлення розробки проєкту будинку – відсутня.

Ремонт будинку у ЛьвовіНаша компанія організовує роботу підрядників, щоб швидко та якісно виконати необхідні ремонтні роботи за власними проєктами, які ми розробляємо нашим клієнтам. Кваліфіковані спеціалісти з ремонту здійснюють повний комплекс заходів, спрямованих на відновлення приміщень, надання їм презентабельного вигляду.

Виконання ремонту в будинку під ключ у Львові включає оздоблення стін, підлоги та стель. При цьому враховуються всі побажання, що є у замовника.

Ремонтні роботи в будинку займають від 3 до 6 місяців. Будівництво та ремонт будинку чи котеджу  – від 8 місяців до 1 року.

Етапи виконання ремонту в будинку від "Пані Кухня”

Ремонтно-оздоблювальні роботи виконуються у певній послідовності та включають такі етапи:
І. Перший етап — ОБОВ'ЯЗКОВИЙ: розробка архітектурного або дизайн-проєкту будинку в компанії “Пані Кухня”. На цьому етапі створюються ескізи та візуалізація майбутнього вигляду приміщень, уточнюються деталі інтер'єру тощо.

ІІ. Другий етап — подання заявки на виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на об'єкті замовника згідно розробленого архітектурного або дизайнерського проєкту.

Тобто коли ми з вами домовилися про виконання ремонту нашими спеціалістами та оформили усі необхідні документи, починається процес самого ремонту, під час якого:

 • наші представники прибувають на огляд об'єкту (будинку, котеджу) і знімають необхідні додаткові заміри;
 • складається кошторис ремонту;
 • відбувається вибір та доставка оздоблювальних матеріалів, в яких може брати участь замовник;
 • створення чорнової обробки (якщо є потреба);
 • чистове оздоблення приміщень;
 • здача роботи замовнику.

При необхідності фахівці виконують демонтаж, оздоблення, підключають сантехнічне обладнання.

Ремонт котеджів у Львові

Ремонт котеджів у Львові передбачає виконання всього переліку заходів, спрямованих на благоустрій приміщень, надання їм комфортного чистого вигляду.

Чорнові роботи включають:

 • штукатурку;
 • шпаклівку;
 • вирівнювання стінових поверхонь;
 • стяжку підлоги;
 • електромонтаж;
 • підключення сантехніки.

До чистових оздоблювальних робіт відносять:

 • фарбування;
 • обклеювання стін шпалерами;
 • монтаж підлогового покриття (ламінату, паркету, лінолеуму);
 • встановлення дверних полотен;
 • облицювання плиткою.

Якщо клієнт замовляє будівництво та ремонт котеджу, виконується ще й зовнішня обробка будівель, що включає декорування та утеплення фасадів.

Як замовити ремонт в будинку під ключ у Львові?

ремонт котеджу у ЛьвовіЗамовити ремонт в будинку під ключ у Львові в компанії “Пані Кухня” можна, подавши заявку на створення архітектурного проєкту майбутнього будинку (будівництво, перепланування будинку) або замовити дизайн-проєкт інтер'єру уже існуючого будинку, щоб розробити концепцію покращення його вигляду та функцій розміщених у ньому меблів і техніки.

Якщо ви вирішили стати нашим замовником, то від вас потрібен вибір пакету, по якому буде створюватися майбутній проєкт, а також щоб ми детально обговорили всі наявні у вас побажання.

Обов'язковим етапом є здійснення замірів приміщень. Представник компанії прибуває на об'єкт у зручний для клієнта час для оцінки обсягу майбутніх робіт та складання кошторису.

Після розробки проєкту, коли замовник отримує на руки готові матеріали проєкт, можна приступати до його втілення. Якщо клієнта все влаштовує, укладається договір.

Після цього спеціалісти приступають до виконання ремонтних робіт.

Коли ремонт в будинку завершено – замовник приймає об'єкт.

Компанія "Пані Кухня” виконує ремонт тільки за власними проєктами. Можливість замовити ремонт окремо без замовлення розробки проєкту будинку відсутня.

Скільки коштує ремонт будинку у Львові?

Розцінки на ремонт будинку у Львові відрізняються. Вартість залежить від типу проєкту та площі, на якій буде виконуватися ремонт, а також від вартості будівельних матеріалів. Хтось вибирає більш бюджетний ремонт, а хтось хоче все одразу кращої якості. Кінцева вартість визначається переліком робіт, які належить виконати, застосовуваними оздоблювальними матеріалами.

Переваги співпраці з ТМ Пані Кухня по ремонту котеджів та приватних будівель

 1. Надаємо повний цикл послуг від створення проєкту будинку та аж до його ремонту та умеблювання. Отримайте все в одному місці.
 2. Складаємо прозорий кошторис та допомагаємо замовника підбирати матеріали. Оскільки ми напряму працюємо з багатьма постачальниками, то це дозволяє нашим клієнтам економити час та гроші, хоча не завжди вдається вкластися в попередній кошторис.
 3. Індивідуальний підхід. Ми обов'язково постараємося зробити так, як ви хотіли, і навіть краще.
 4. Дотримуємося усіх прописаних умов та термінів. Ви отримаєте якісний ремонт в будинку/котеджі в оптимальні терміни.

Телефонуйте в дизайн-студію “Пані Кухня” та отримайте безкоштовну консультацію нашого менеджера.

Замовити консультацію
Отримати консультацію