Важко уявити сучасний будинок без шафи-купе, дійсно він став незамінним атрибутом дизайну сучасного інтер'єру, його модною і дуже зручною деталлю. Завдяки своїй конструкції шафа-купе виготовлена на замовлення у Львові може заощадити простір вашого будинку.

Шафи-купе від виробника у Львові – ТМ "Пані Кухня"

Студія "Пані Кухня" займається виготовленням на замовлення шаф-купе у Львові в будь-якому розмірі, кольорі та комплектації. Для Вашої зручності ми розмістили фото шаф-купе з різними варіантами профілю та фасадів (комбіновані, з піскоструйним малюнком, з псевдовітражами), щоб Ви могли підібрати і визначитися з власним варіантом.

Асортимент шаф-купе які ми пропонуємо у Львові:

  • розсувні шафи-купе;
  • шафи-купе з фотодруком;
  • кутова шафа-купе;
  • шафи-купе в передпокій;
  • шафа-купе в коридор;
  • шафи-купе в спальню.

Кутова шафа-купе у Львові

Сучасні кутові шафи-купе досить затребуваний вид меблів, який економить простір у кімнатах. Вони легко вписуються в невеликі кімнати і дозволяють вигідно використовувати весь вільний простір. Цей вид меблів вже давно перестав бути просто місцем для зберігання речей. Тепер це повноцінний предмет інтер'єру в різних приміщеннях:

  1. спальні; 
  2. дитячої кімнати; 
  3. коридору.

До того ж різного роду фотоелементи, орнаменти і малюнки дозволяють зробити з шафи дизайнерський витвір. Ще один цікавий прийом – використання фасадів з дзеркалами. Вони візуально збільшують кімнату і досить зручні у використанні.

Розсувні шафи-купе Львів

Найпопулярнішими є розсувні шафи-купе. Вони економлять простір і можуть вмістити безліч речей. У нашому салоні Ви знайдете багато неординарних моделей з найрізноманітнішими фасадами, а для того, щоб отримати унікальну модель, пропонуємо замовити шафу купе у Львові по своєму дизайн-проекту. Всі шафи обладнані розсувними алюмінієвими системами ADS, Raumplus, Hettich, які дозволяють встановлювати двері вагою до 150 кг.

Шафи-купе з фотодруком у Львові

Ми також виготовляємо на замовлення шафи-купе з фотодруком у Львові. Друк може бути здійснений як на дзеркалі, так і на склі. Таким чином Ви можете створити свій власний неповторний дизайн.

Шафа-купе у Львові від "Пані Кухні" – це ідеальний баланс ціни, якості та стилю!