Кухні з фасадами МДФ

Якщо Ви шукаєте універсальні меблі, які підходять до будь-якого інтер’єру, зверніть увагу на кухні, виготовлені з використанням фасадів МДФ. Вони можуть мати будь-який колір, форму, текстуру.

Неважливо, який стиль Ви оберете: класику, мінімалізм чи гламур – ТМ "Пані Кухня" зможе підібрати ідеальні МДФ-фасади саме для Вашого дизайну.

Кухні з МДФ у Львові – секрети популярності

Ще однією перевагою кухні з МДФ є їхня доступність. Цінову різницю особливо помітно, якщо порівнювати МДФ з натуральним деревом. А от різницю у зовнішньому вигляді помітно не відразу. Саме завдяки невисокій ціні, достойній якості та привабливому зовнішньому вигляду фасади МДФ заслужено стали лідерами продажів на ринку України.

Кухня з МДФ-плівкою у Львові: якісно та вигідно

Усе більшу популярність завойовують кухні з МДФ-плівкою. Такі фасади покриті спеціальним ПВХ-шаром. Він стійкий до вологи та перепадів температури, а також має пиловідштовхуючі властивості. До того ж плівкові фасади майже не потребують догляду і при цьому гарно виглядають.

Рамкові кухні з МДФ користуються дуже великим попитом серед покупців, оскільки мають елегантний та витончений вигляд. Вони дуже нагадують масив дерева та просто вражають кількістю моделей. Це недорога і хороша альтернатива натуральному дереву. Таке рішеня можуть собі дозволити навіть люди з незначними статками, а виглядають вони не гірше, ніж дорогі дизайнерські меблі. Якщо Ви теж вирішили обрати рамкову кухню з МДФ у Львові, то ТМ "Пані Кухня" з радістю запропонує Вам широкий асортимент таких фасадів.

Переваги рамкових кухонь з фасадом МДФ

Завдяки новим технологіям рамкові фасади дуже міцні та стійкі до зовнішніх впливів. Вони можуть мати різноманітні декоративні елементи. Ще однією їх перевагою є те, що вони з усіх боків покриті плівкою, яка може мати будь-яку текстуру, наприклад, дерева.

Рамковий МДФ найчастіше використовують для виготовлення меблів у класичному та сучасному стилях, але різноманітність існуючих видів рамкових фасадів дає змогу створити інтер'єр кухні навіть у стилі хай-тек.

Для ТМ "Пані Кухня" немає нічого неможливого – ми готові втілити будь-які Ваші креативні ідеї! Якщо Ви вирішили замовити кухню з фасадами МДФ, завітайте до нашої дизайн-студії  та отримайте безкоштовну консультацію від менеджерів-професіоналів. Ви також зможете обирати з-поміж наших виставкових зразків кухонних меблів.

Відповіді на питання, які часто задають