Кухні з фарбованого МДФ

Кухні з фарбованого МДФ користуються надзвичайною популярністю серед покупців. Це і недивно, адже тільки ці фасади можуть запропонувати таку величезну палітру кольорів. Практично кожен відтінок, який Ви тільки можете собі уявити, може стати кольором Вашої кухні. А в дизайн-студії "Пані Кухня" ми допоможемо підібрати найкращий варіант кольору і дизайну кухні саме для Вашого дому.

Фарбовані МДФ фасади ідеально підходять для створення кухонь у стилях: 

  • класика; 
  • мінімалізм;
  • модерн; 
  • хай-тек.

Виготовлення фарбованих МДФ кухонь у Львові 

Процес виготовлення фарбованих МДФ-фасадів дещо тривалий по часу, але виправданий по результату. Спочатку МДФ обробляється ґрунтовкою, а потім покривається кількома шарами емалі. Кожен шар ретельно висушується і шліфується. Насамкінець фасад покривається лаком та полірується.

Фарбовані кухні МДФ: переваги

Серед безперечних переваг фарбованих МДФ-кухонь варто відзначити їх міцність та значну стійкість до вологи. Вони не вигорять з часом і не потьмяніють від частого миття. Ці фасади вважаються екологічно чистими і не виділяють сторонніх запахів. Ну і головним плюсом фарбованого МДФ є його зовнішній вигляд. Блискуча поверхня приваблює покупців, а яскравість кольору обіцяє піднімати настрій кожного дня.

Так, фарбований МДФ дещо дорожчий, ніж інші види фасадів, але це компенсується якістю товару. До того ж, тільки цей матеріал за потреби може бути перефарбованим у будь-який інший новий колір.

Отож, якщо Вам потрібна акрилова кухня або яскрава кухня з фарбованого МДФ у Львові – просто зателефонуйте нам. Наші дизайнери вже чекають на Вас! 

Відповіді на питання, які часто задають