Кухні з акрилового пластику

Сучасний інтер’єр майже неможливо собі уявити без акрилу. Особливо часто його використовують для покриття меблевих фасадів. Протягом останніх років такі фасади набули значної популярності. Це пов’язано з їх екологічністю, високою якістю та помірною ціною. Торгова марка "Пані Кухня" пропонує найширший асортимент кухонь з акрилового пластику у Львові. Ми виготовимо меблі за Вашими розмірами і згідно Ваших побажань!

Акрил – це порівняно новий матеріал, особливо в меблевій індустрії. Виготовлений за новітніми технологіями, він не виділяє жодних неприємних запахів чи токсичних речовин. Сам фасад виготовляється шляхом склеювання листа акрилу та плити МДФ. Краї фасаду покриваються пластиковою кромкою за допомогою лазерної або поліуретанової поклейки. Також вони можуть бути покриті акрилом за допомогою лезерного кромкування або обрамлені алюмінієвою рамкою.

Акрилові кухні на замовлення у Львові

ТМ "Пані Кухня" пропонує на вибір варіанти акрилових фасадів від німецьких виробників Niemann, Rehau та ін. 

Якщо Вам потрібна акрилова кухня на замовлення у Львові, завітайте до нашої дизайн-студії на вул. Виговського, 41. Ми вже зробили щасливими власниками прекрасних меблів десятки клієнтів. Тепер Ваша черга!

Відповіді на питання, які часто задають