Кухні зі скляними фасадами

Все більшу популярність на ринку кухонних меблів завойовують скляні фасади з алюмінієвими рамами. Вони відрізняються сучасним дизайном та ідеально підходять для кухонь у стилі модерн чи хай-тек. ТМ "Пані Кухня" теж підтримує цю модну тенденцію і пропонує своїм клієнтам кілька універсальних моделей фасадів зі склом у якості наповнювача.

Преваги скляних фасадів для кухні

Особливістю будови цих фасадів є те, що алюмінієвий профіль облямовує більш крихкий наповнювач, – наприклад, МДФ, скло, дерево. Фасади на основі алюмінієвого профілю вважаються найбільш надійними та довговічними. Їх краї повністю захищені від механічних пошкоджень. Вони не бояться високих температур і вологи.

У якості наповнювачів фасадів в алюмінієвому профілі використовуються найрізноманітніші матеріали: тоноване скло, оргскло, акриловий пластик, скло з малюнком або наклеєною плівкою, плити ДСП та МДФ. Це дає широкі можливості для створення унікального дизайну. Скло може бути ґлянцевим або матовим, пофарбованим у будь-який колір, який не вицвіте і тішитиме око довгий час.

Потрібна скляна кухня на замовлення у Львові - ™Пані Кухня

Телефонуйте за номерами (032) 255 62 62 та (097) 581 94 02, або відвідайте нашу дизайн-студію у Львові!

Відповіді на питання, які часто задають