Заміри приміщення

Замір приміщення кухні – найважливіша складова підготовки до виготовлення кухні на замовлення. Від цього залежить, як кухонні меблі "впишуться" у Вашу спеціально відведену кімнату. До процесу виміру приміщення кухні потрібно підходити дуже серйозно – будь-які недоліки, помилки (похибки в розмірах) можуть призвести до переробки меблевих модулів, а то і до зміни проекту з наслідками, що призведуть до незапланованих фінансових витрат. Замір повинен бути зроблений грамотно!

Основні розміри – габаритні розміри стін, висота стелі.

Для правильного виміру відстані між стінами зробіть кілька контрольних замірів на різних відстанях від підлоги:

  • обов’язкові розміри – на висотах 860 мм і 1400 мм;
  • рекомендовані додаткові – на висотах 100 мм і 2100 мм.

 

"Z" – відстань між стінами на висоті розміщення підвісних полиць;
"D" – розмір між стіною і газовою трубою;
"V" – відстань від підлоги до вентиляційної решітки;
"H" – відстань від підлоги до стелі;
"H" – відстань від підлоги до підвіконня;
"W" – відстань від кута до підвіконня або вікна (зверніть увагу на розташування батарей і труб);
"А" – висота, на якій буде проходити цоколь (100-150 мм);
"B" – висота, на якій розміщується стільниця (860мм);
"З" – висота, на якій буде розміщуватися підвісна полка (2100 мм).

Зробіть виміри відстаней (від підлоги, стін) до балок, комунікацій, лічильників, кранів, батарей, розеток, вимикачів, труб, наличників, багетів, плінтусів, підвіконь, вентиляційних віддушин і т.д. Зніміть також розміри (довжина, ширина, глибина) усіх прорізів, виступаючих частин, які будуть знаходитися безпосередньо в зоні експлуатації кухні з урахуванням відкривання фасадів кухні, висувних ящиків, фурнітури, техніки.

Якщо в зоні, де буде встановлюватися кухня, покладено "фартух" (плитка тільки в робочій зоні), розміри потрібно записувати з урахуванням того, наскільки ця плитка виступає щодо стіни.

Необхідно знати розміри і майбутнє розташування побутової техніки, яка буде інтегрована в кухонні меблі: плита, варильна поверхня, миття, духовка, витяжка, посудомийна машина, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч.

Одним з обов'язкових розмірів є кут між стінами. Для його визначення можна скористатися або кутоміром, або простою рулеткою. Другий спосіб точніший. Він заснований на теоремі косинусів.

Як бачимо, для визначення кута необхідні три лінійні розміри: два уздовж стін і один – між точками на цих стінах. Для більш точного визначення рекомендується дублювати заміри на різних відстанях уздовж стін.

Розетки в зоні кухні бажано розміщувати на висоті не менше 900 мм від підлоги (860 – висота тумб при висоті стільниці 38 мм + пристінний плінтус 35 мм).

ВАЖЛИВО! Якщо Ви не цілком упевнені, що зможете коректно зробити виміри, то краще доручити цю операцію професіоналам. Таким чином, заощадите свій час, нерви і гроші. Крім того, фахівець з вимірами може підказати, які зміни необхідні для безперешкодної установки кухні. Також правильні розміри важливі при розробці дизайну інтер'єру квартири чи дизайну будинку.

Замовити консультацію
Отримати консультацію