Головна Статті

Статті

 • 1. Яйце чи курка?

  Що спочатку: зробити ремонт чи замовити кухню?

  Спочатку потрібно визначитися з дизайном, архітектурою, плануванням кухні. Проект кухні необхідно зробити до ремонту. Остаточний проект кухні повинен бути виконаний не дизайнером інтер’єру, який бачить загальну концепцію приміщення, (його проект можна прийняти за основу), проект повинен бути складений (при Вашій безпосередній участі) дизайнером тієї фірми, яка буде виготовляти або поставляти кухонні меблі. Інакше, можете запланувати одне, а вийде зовсім інше. Коли у Вас буде готовий проект кухні, Ви будете знати, де і що у Вас буде розташовано: холодильник, духова шафа, мікрохвильова пічка, сушка, мийка, обідній стіл і т.д. аж до електрочайника.

  Більше…

 • Перш ніж планувати розташування меблів для кухні, непогано зрозуміти основні закони і принципи.
  Справа в тому, що сьогодні виробники кухонь на замовлення готові задовольнити абсолютно будь-який запит споживача, виготовити тумби та антресолі будь-якого розміру і закрити їх самими немислимими фасадами. Тому частину турбот з планування кухні автоматично перекладається на плечі покупця.

  Більше…

 • Замір приміщення кухні – найважливіша складова підготовки до виготовлення кухні на замовлення. Від цього залежить, як кухонні меблі «впишуться» у Ваше приміщення. Замір повинен бути зроблений грамотно.

  Основні розміри – габаритні розміри стін, висота стелі.
  Для правильного виміру відстані між стінами – зробіть кілька контрольних замірів на різних відстанях від підлоги – обов’язкові розміри: на висотах 860 мм і 1400 мм, рекомендовані додаткові: на висотах 100 мм і 2100 мм.

  Більше…

 • Кухонні меблі повинні зберігатися і експлуатуватися в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію, при температурі не нижче +10 ° і не вище +40 ° при відносній вологості повітря 65-85%.

  Кухонна меблі повинні зберігатися і експлуатуватися в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію, при температурі не нижче +10 ° і не вище +40 ° при відносній вологості повітря 65-85%.
  Меблі для кухні повинна бути захищена від тривалого впливу прямих сонячних променів і близько розташованих опалювальних приладів, так як це може викликати зміну кольору (потьмяніння) фасадів. В окремих випадках можуть з’явитися тріщини лакового покриття.

  Більше…

 • Для нас також важливо запропонувати Вам не тільки якісний продукт, але й привернути увагу до тих нюансів і дрібниць, які визначають загальну атмосферу затишку, зручності та гарного настрою в сім’ї. Як врахувати ці нюанси і дрібниці з точки зору давньокитайського мистецтва фен-шуй і сучасних меблів для кухні, ми й поговоримо у цій статті.

  Більше…

 • Меблі для кухні – поле для безмежної фантазії і технічних вишукувань виробників фурнітури. Ніде можливості фурнітури не виявляються настільки наочно, як у кухнях: набір меблів складаються з безлічі невеликих шафок і ящиків, і кожен з них має відкриватися, висуватися і т.д.

  Фурнітурні дрібниці
  Меблі для кухні – поле для безмежної фантазії і технічних вишукувань виробників фурнітури. Ніде можливості фурнітури не виявляються настільки наочно, як у кухнях: набір меблів складаються з безлічі невеликих шафок і ящиків, і кожен з них має відкриватися, висуватися і т.д. У собівартості кухонних меблів фурнітура складає до 25%, а іноді й більше.

  Більше…

 • Кухня – одне з найважливіших приміщень в будинку, де ми проводимо немало часу, тому в кухні все повинно бути зручно і раціонально. Перш ніж відправитися купувати що придивилася вам кухонні меблі, необхідно обмірити свою кухню, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити. Якими б не були форма і розміри вашої кухні, при її проектуванні їх треба обов’язково врахувати і максимально використовувати.

  Більше…