Головна Питання - Відповідь

Питання - Відповідь

 • Якщо кухня правильно спланована, то процес приготування їжі буде приємним й принесе задоволення кухареві. Перед початком ремонту радимо зробити дизайн-проект майбутньої кухні. Дизайн потрібен не тільки для функційного розміщення полиць та шухляд, а й для правильного розміщення електропостачання, сантехніки, фартуха на стіну, ін. комунікацій.

 • Позначення «погонний метр» було придумано продавцями меблів для того, щоб спростити роботу з покупцями. Правда, часто в результаті ретельнішого перерахунку виявляється, що вартість меблів зростає в півтора, а то і в два рази порівняно з первинною. Чому так буває? Тому що зазвичай продавці називають базову вартість, яка, як правило, включає найдешевші модулі, а ручки, стільниця, цоколь, стінова панель і багато що інше може взагалі не враховуватися. Також треба розуміти, що елементи кухонного гарнітура, однакові за розміром, можуть мати різну вартість. Наприклад, тумба-стіл з дверцями і тумба-стіл з великою кількістю висувних ящиків, при практично однаковому розмірі, в ціні можуть відрізнятися в півтора-два рази.

  Наші кухні не вимірюються і не оцінюються «погонними метрами». Вартість кухні формується з кількості матеріалів, фурнітури та технічних особливостей, що використовуються в даному проекті. При створенні кухні враховуються конструктивні та естетичні властивості матеріалів, їх поєднання в інтер’єрі і загальна гармонія в готовому виробі. Вартість матеріалів впливає як на зовнішній вигляд, так і на якість. Ми пропонуємо вибір матеріалів в декількох цінових категоріях.

 • Меблі виготовляються у Львові на власному сучасному обладнанні. Більшість матеріалів, що використовуються (фасади, фурнітура), імпортуються з Польщі, Білорусії, Італії, Німеччини, Австрії, Турції та ін.. Це дає можливість при проектуванні та монтажі не залежати від стандартних розмірів меблів, контролювати усі процеси виготовлення, враховувати всі технічні моменти з розмірами та особливостями комунікацій на кухні.

  Ми прагнемо зробити продукт більш високої якості та зручності. Корпус збирається з допомогою зтяжки BLUM –  ексцентрикові кріплення, майже не помітні (не потребують декоративних заглушок), надійні (витримують навантаження до 130кг) та практичні для розбірки меблів у майбутньому. Всі сторони зрізів кромкуються кромкою ПВХ 1-2мм з допомогою Німецького обладнання Hebrok, що робить край гладкий, без гостроти, практично не виділяються формальдегіди та захищає корпус від механічних ушкоджень.

 • Наша компанія пропонує на вибір широкий спектр матеріалів на фасади – деревяні (дуб, ясень, вільха, черешня, бук, береза, акація та ін.), МДФ покриті натуральним чи модифікованим деревяним шпоном, МДФ покриті плівкою, МДФ покриті фарбою та лаком, МДФ покриті акриловим та звичайним пластиком, скляні в алюмінієвому обрамленні, скляні наклеєні на основу з МДФ, фасади з каменю, ДСП фасади.   В кожного з них є свої «переваги» та «недоліки».

  Більше…

 • Ми пропонуємо стільниці постформінг (ДСП покрита пластиком) або камінь. Постформінг використовуємо таких виробників: Luxeform (Україна), Egger (Австрія), ARPA (Італія), FAB (Італія), Westag & Getalit (Німеччина), KronoSpan (Україна). Чим вони відрізняються? По-перше – декором, по-друге – технічними параметрами, по-третє – частково якістю. Переваги постформінгу: практичність, гігієнічність, ціна. Недоліки постформінгу: вологонестійкість,

  Камінь може бути штучний – на основі акрилової смоли, мінеральних наповнювачів та колірних пігментів, кварцовий – 95% на основі кристалів натурального кварцу. Переваги штучного акрилового каменю: пластичність, вологостійкість, безшовність, колористика, гігієнічність, не пористий, не горючий, легкий в догляді, стійкий до ультрафіолетового випромінювання, ремонтнопридатний. Недоліки штучного акрилового каменю: нестійкість до подряпин, не можна ставити гарячі каструлі та сковорідки, низька опірність до ударів, нестійкість до абразивних кислот, ціна.

  Переваги кварцевого каменю: міцність, вологостійкість, термостійкість, колористика, гігієнічність, не пористий, не горючий, не залишаються плями, легкий в догляді, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Недоліки кварцевого каменю: видно маленький шов в місці стикування, важкий у ремонті.

 • Корпус меблів виготовляється з ламінованої дерево стружкової плити (ЛДСП). Ми пропонуємо ДСП декількох виробників: Egger (Австрія), KronoSpan (Польща, Чехія, Україна), KronoUkraine (Україна), Kastamonu (Румунія), Swisspan (Україна), Cleaf (Італія). На видимих частинах корпусу використовуються ексцентрикові кріплення, що робить Ваш корпус однорідний (без видимих кріплень), надійний та практичний для догляду. Всі сторони зрізів кромкуються кромкою ПВХ 1-2мм з допомогою німецького обладнання Hebrok, що робить край гладкий, без гостроти, практично не виділяються пари формальдегідів (зв’язуюча клейова речовина) та захищає корпус від механічних ушкоджень.

  По бажанню замовника виготовляємо корпус з шпонованого надуральною деревиною ДСП або деревяного меблевого щита.

 • Наша компанія використовує для виробництва меблів якісну та надійну фурнітуру відомих брендів: Blum (Австрія), Hafele (Німеччина), Kessebohmer (Німеччина), Vibo (Італія), Rejs (Польща), Starax (Турція), та ін..

 • Як аналог керамічній плитці на стіну ми пропонуємо використовувати:

  -          гартоване скло з нанесенням різноманітного покриття (фарбування, фотодрук);

  -          композитні металопластикові панелі;

  -          постформінг (ДСП покрите пластиком) під колір стільниці, товщиною 10мм;

  -          камінь.

 • Звичайно можна, навіть треба. Підсвідка на кухні чи в шафі дозволяє більш ефективніше і зручніше користуватися меблевим виробом, створює завершений дизайн, придає шарму та краси. Сьогодні дуже поширене світлодіодне освітлення. Його можна вмонтовувати будь-куди (під/на верхні тумби, на цоколь, в тумби та шухляди, в стільницю та ін.).

 • Згідно договору, ми виготовляємо та монтуємо меблі, до 45 робочих днів. В залежності від технічних особливостей та матеріалу, що використовується, можливий швидший монтаж. Це обговорюється з дизайнером в салоні.

 • Дизайнер може приїхати в будь-який зручний для Вас час. Лише попередньо потрібно узгодити завантаженість роботою дизайнера для взаємозручності.