Головна Гарантії

Гарантії

Гарантія на меблі від “Пані Кухня” ‒ запорука Вашої впевненості

Компанія “Пані Кухня” більше 10 років створює якісні меблі для вашого затишку і комфорту.

Оскільки потреба та уподобання наших клієнтів надзвичайно різні, то і меблі, які ми виготовляємо на замовлення надзвичайно різноманітні за розмірами, матеріалами, кольором та ціною. Але ми завжди притримуємося думки, що будь-який наш виріб повинен служити клієнту максимально довго, тому на меблі нашого виробництва ми надаємо гарантії від 1 до 2 років.

Якщо стався гарантійний випадок з меблями, Вам потрібно зателефонувати у наш офіс у м. Львові +38 (032) 2454853, +38 (097) 58 19 402.
Повідомте нам адресу та прізвище, на кого був укладений договір (договір або чеки про оплату ми перевіримо на місці), та опишіть характер проблеми. Ми домовимось про виїзд нашого представника до Вас.

Гарантія не поширюється

Важливо!! Дія гарантії не поширюється у випадках, коли меблям було цілеспрямовано нанесено механічні ушкодження після того, як вони були змонтовані в приміщенні замовника!
Також гарантія не поширюється на випадки, коли меблі піддавались значному впливу вологи або термічному впливу (висока чи низька температура).

Післягарантійне обслуговування

Ми з радістю надаємо допомогу у післягарантійному користуванні нашими меблями. Якщо з Вашими меблями з різних причин щось зламалося, відклеїлося, вилетіло, сильно забруднилося чи ін. ‒ Вам достатньо зателефонувати нам, щоб домовитись про виїзд майстра до Вас. Детально опишіть суть Вашої проблеми і ми визначимо найбільш оптимальне рішення.