Faq

1. Місце розміщення вбудованої техніки та визначення конструкції кухні

Спочатку треба визначитись з місцем розміщення вбудованої техніки, від цього залежить подальше розташування модулів і в результаті – створення загального дизайну кухні. Витяжки можуть бути пристінні відкриті, стельові або вбудовані. Модель, розміри, потужність визначається характеристиками приміщення, а тип – відповідно до вподобання замовника в концепції меблевого проекту. Місце розміщення найкраще вибирати недалеко від вентиляційного каналу. Чим більше відстань і кількість поворотів, тим більше знижується ККД витяжки. Під витяжкою монтується варочна поверхня. Для вбудованих витяжок є особливість розміщення по висоті: щоб випаровування не вивели з ладу елементи панелі управління – розміщення витяжки по висоті має бути не нижче 65 см до варочної поверхні. Ширина витяжки повинна бути не менше, ніж ширина варочної поверхні. Місця мийок, посудомийок визначаються з урахуванням надійного забезпечення зливу та подачі води. Конструкція сучасних електричних духових шаф дозволяє розміщувати їх у будь-якому зручному для роботи місці. Розташування у пеналах поруч з іншими приладами (наприклад холодильником) не впливає на якість їх роботи.

2. Скільки коштує 1м.п. кухні/шафи-купе?

Позначення «погонний метр» було придумано продавцями меблів для того, щоб спростити роботу з покупцями. Правда, часто в результаті ретельнішого перерахунку виявляється, що вартість меблів зростає в півтора, а то і в два рази порівняно з первинною. Чому так буває? Тому що зазвичай продавці називають базову вартість, яка, як правило, включає найдешевші модулі, а ручки, стільниця, цоколь, стінова панель і багато що інше може взагалі не враховуватися. Також треба розуміти, що елементи кухонного гарнітура, однакові за розміром, можуть мати різну вартість. Наприклад, тумба-стіл з дверцями і тумба-стіл з великою кількістю висувних ящиків, при практично однаковому розмірі, в ціні можуть відрізнятися в півтора-два рази.

Наші кухні не вимірюються і не оцінюються «погонними метрами». Вартість кухні формується з кількості матеріалів, фурнітури та технічних особливостей, що використовуються в даному проекті. При створенні кухні враховуються конструктивні та естетичні властивості матеріалів, їх поєднання в інтер’єрі і загальна гармонія в готовому виробі. Вартість матеріалів впливає як на зовнішній вигляд, так і на якість. Ми пропонуємо вибір матеріалів в декількох цінових категоріях

4. Який термін виготовлення меблів?

Згідно договору, ми виготовляємо та монтуємо меблі, до 45 робочих днів. В залежності від технічних особливостей та матеріалу, що використовується, можливий швидший монтаж. Це обговорюється з дизайнером в салоні.

5. Скільки коштує доставка замовлення?

Вартість транспортної доставки в межах м.Львова – безкоштовна. За місто – фактичний розхід палива по відстані. 

6. Порядок замовлення

  • виїзд дизайнера на обмір приміщення;
  • розробка дизайн проекту з врахуванням Ваших побажань та з використанням досвіду дизайнера;
  • узгодження технічно дизайн-проекту з замовником;
  • вибір матеріалів та комплектуючих;
  • обрахунок вартості в різних матеріалах та з різними комплектуючими (при потребі);
  • підписання угоди, аванс 50% вартості замовлення;
  • при потребі дизайнер дає схеми розташування електричних, сантехнічних та ін. комунікацій, також  схему для викладення керамічної плитки на робочу частину;
  • на протязі договірних зобов’язань, доставляємо та монтуємо меблі.