Faq

Faq

1. Місце розміщення вбудованої техніки та визначення конструкції кухні

Спочатку треба визначитись з місцем розміщення вбудованої техніки, від цього залежить подальше розташування модулів і в результаті – створення загального дизайну кухні. Витяжки можуть бути пристінні відкриті, стельові або вбудовані. Модель, розміри, потужність визначається характеристиками приміщення, а тип – відповідно до вподобання замовника в концепції меблевого проекту. Місце розміщення найкраще вибирати недалеко від вентиляційного каналу. Чим більше відстань і кількість поворотів, тим більше знижується ККД витяжки. Під витяжкою монтується варочна поверхня. Для вбудованих витяжок є особливість розміщення по висоті: щоб випаровування не вивели з ладу елементи панелі управління – розміщення витяжки по висоті має бути не нижче 65 см до варочної поверхні. Ширина витяжки повинна бути не менше, ніж ширина варочної поверхні. Місця мийок, посудомийок визначаються з урахуванням надійного забезпечення зливу та подачі води. Конструкція сучасних електричних духових шаф дозволяє розміщувати їх у будь-якому зручному для роботи місці. Розташування у пеналах поруч з іншими приладами (наприклад холодильником) не впливає на якість їх роботи.

2. Скільки коштує 1м.п. кухні/шафи-купе?

Позначення «погонний метр» було придумано продавцями меблів для того, щоб спростити роботу з покупцями. Правда, часто в результаті ретельнішого перерахунку виявляється, що вартість меблів зростає в півтора, а то і в два рази порівняно з первинною. Чому так буває? Тому що зазвичай продавці називають базову вартість, яка, як правило, включає найдешевші модулі, а ручки, стільниця, цоколь, стінова панель і багато що інше може взагалі не враховуватися. Також треба розуміти, що елементи кухонного гарнітура, однакові за розміром, можуть мати різну вартість. Наприклад, тумба-стіл з дверцями і тумба-стіл з великою кількістю висувних ящиків, при практично однаковому розмірі, в ціні можуть відрізнятися в півтора-два рази.

Наші кухні не вимірюються і не оцінюються «погонними метрами». Вартість кухні формується з кількості матеріалів, фурнітури та технічних особливостей, що використовуються в даному проекті. При створенні кухні враховуються конструктивні та естетичні властивості матеріалів, їх поєднання в інтер’єрі і загальна гармонія в готовому виробі. Вартість матеріалів впливає як на зовнішній вигляд, так і на якість. Ми пропонуємо вибір матеріалів в декількох цінових категоріях

4. Який термін виготовлення меблів?

Згідно договору, ми виготовляємо та монтуємо меблі, до 45 робочих днів. В залежності від технічних особливостей та матеріалу, що використовується, можливий швидший монтаж. Це обговорюється з дизайнером в салоні.

5. Скільки коштує доставка замовлення?

Вартість транспортної доставки в межах м.Львова – безкоштовна. За місто – фактичний розхід палива по відстані. 

6. Порядок замовлення

  • виїзд дизайнера на обмір приміщення;
  • розробка дизайн проекту з врахуванням Ваших побажань та з використанням досвіду дизайнера;
  • узгодження технічно дизайн-проекту з замовником;
  • вибір матеріалів та комплектуючих;
  • обрахунок вартості в різних матеріалах та з різними комплектуючими (при потребі);
  • підписання угоди, аванс 50% вартості замовлення;
  • при потребі дизайнер дає схеми розташування електричних, сантехнічних та ін. комунікацій, також  схему для викладення керамічної плитки на робочу частину;
  • на протязі договірних зобов’язань, доставляємо та монтуємо меблі.

Які особливості архітектурного проектування будинку у Львові?

Дизайнери “Пані Кухня” допоможуть здійснити архітектурне проектування будинку у Львові, врахувавши усі Ваші побажання та потреби. Детальніше тут.

Яка вартість архітектурного проектування квартири у Львові?

Вартість архітектурного проектування квартири у Львові буде залежати від виду самого проекту, а також від площі квартири.

Куди звертатися, щоб замовити проект перепланування або реконструкції квартири в багатоквартирному будинку у Львові?

Звертайтеся в дизайн-студію “Пані Кухня”, якщо Вам потрібне перепланування або реконструкція квартири в багатоквартирному будинку у Львові. Телефонуйте +38 (097) 581 94 02, +38 (032) 255 62 62

Яка вартість послуг по переплануванні чи реконструкції квартири? 

Вартість послуг буде залежати від типу проекту та площі квартири, для якої потрібно підготувати проект. Детальніше тут.

Навіщо потрібен дизайн інтер'єру у Львові?

Дизайн інтер'єру у Львові допоможе візуалізувати майбутній вигляд приміщення, врахувати важливі деталі, які допоможуть оптимізувати кошторис на роботи. Більш детально тут.

Як вибрати дизайн-студію у Львові?

Обирайте дизайн-студію “Пані Кухня у Львові, щоб отримати якісний проект дизайну інтер’єру, який одразу можна втілювати в життя. Переглянути наші роботи можна тут.

Яка ціна на послуги дизайнера у Львові? 

Ціна на послуги дизайнера у Львові буде залежати від загальної площі приміщень.

Яким чином виглядає проект, який розробляє студія дизайну у Львові?

Після завершення всіх етапів створення проекту клієнти студії дизайну у Львові “Пані Кухня” отримають роздруковану та електронну версію альбому дизайн-проекту.

Які переваги замовлення ремонту квартири у ТМ Пані Кухня? 

ТМ Пані Кухня працює на ринку багато років і зібрала команду професіоналів, які можуть взятися навіть за складні проекти. Також у нас можна замовити повний спектр робіт від створення дизайн-проекту до втілення його у Вашому будинку разом з ремонтом і умеблюванням. Телефонуйте +38 (097) 58 19 402

Чи обов’язково для виготовлення кухонних меблів у Львові одразу вказувати розміри?

Щоб отримати точні розміри майбутньої кухні, дизайнер ТМ Пані Кухня приїде на заміри у Львові за вказаною Вами адресою. Саме дизайнер допоможе з точними розмірами.

Кухні з яких фасадів можна замовити у студії “Пані Кухня” у Львові? 

У студії “Пані Кухня” у Львові ви можете замовити кухні з масиву дерева, з натурального шпону, кухні з МДФ або акрилового пластику та ін. Детальніша інформація тут.

Яку кухонну техніку можна підібрати в дизайн-студії “Пані Кухня” у Львові? 

Ми допоможемо підібрати кухонну техніку за оптимальними параметрами “ціна/якість” виробництва Німеччини, Італії, Польщі, Туреччини, Словенії та інших виробників. Детальніше тут.

Які саме системи для “розумного будинку” у Львові можна замовити в дизайн-студії “Пані Кухня”?

В дизайн-студії “Пані Кухня” можна замовити системи освітлення, електрощитової, системи контролю вентиляції та опалення, відеоспостереження, пожежної безпеки, системи керування голосом, енергозбереження, центральний порохотяг, інтеграція з сучасною побутовою технікою та багато іншого. Детальніше тут.

Чи можуть дизайнера “Пані Кухня” створити проект квартири в новобудові? 

Наші дизайнери мають значний досвід у створенні дизайн-проектів саме нових квартир, по яких одразу можна замовити ремонт квартири під ключ.

Чи здійснюють у дизайн-студії “Пані Кухня” архітектурне проектування приватних будинків? 

Так. У нашій студії Ви можете замовити архітектурний дизайн-проект як для будівництва нового приватного будинку, так і перепланування та реконструкції існуючого. Створюються усі необхідні креслення, а також візуалізація приміщень у 3D-форматі

Які приклади реалізованих дизайн-проектів є в компанії “Пані Кухня” у Львові?

Приклади реалізованих дизайн-проектів Ви можете переглянути на нашому сайті тут.

Дизайн інтер’єру яких видів приміщень можна замовити в дизайн-студії “Пані Кухня” у Львові? 

Дизайнери “Пані Кухня” у Львові створять для Вас проект дизайну інтер’єру вітальні, спальні, ванної, кухні, дитячої кімнати та будь-якого іншого приміщення.

Чи можна замовити дизайн інтер’єру офісного приміщення в дизайн-студії “Пані Кухня” у Львові?

Так. За нашим проектом інтер’єр Вашого офісу буде максимально комфортним для ефективної роботи. Приклад проекту дизайну інтер’єру офісного приміщення можна переглянути тут.

Які етапи та терміни розробки проекту дизайну інтер’єру в ТМ “Пані Кухня”?

Розробки проекту дизайну інтер’єру в ТМ “Пані Кухня” передбачає зустрічі з клієнтом, заміри приміщення, з’ясування усіх побажань та оформлення відповідної документації. Більш детальніше тут.

Який стиль кухні можна замовити в ТМ “Пані Кухня” у Львові?

В ТМ “Пані Кухня” у Львові ми виготовимо для Вас як класичні кухні з дерева, так і модерні кухні у стилі хай-тек чи лофт. Нашій дизайнери допоможуть Вам визначитися зі стилем, підібрати кольори та матеріали.

Чи можна замовити кухні з МДФ та ДСП в ТМ “Пані Кухня” у Львові?

Так. У нас є широкий вибір фасадів з фарбованого МДФ та плівкового МДФ, ламінованого ДСП. Для уточнення Ваших побажань телефонуйте +38 (097) 58 19 402

Чи є готові корпусні меблі, які можна одразу приїхати і купити в ТМ “Пані Кухня” у Львові?

Наразі ми виготовляємо корпусні меблі тільки під замовлення у Львові. Робимо меблі з якісних матеріалів у найкоротші терміни. Можлива доставка як по Львову, так і в інші населені пункти України.

Чи можуть дизайнери студії “Пані Кухня” допомогти підібрати корпусні меблі для будинку, квартири?

Наші дизайнери з радістю допоможуть вибрати корпусні меблі під Ваші потреби. Деякі приклади наших робіт Ви можете переглянути на нашому сайті тут.

Які переваг замовлення кухні з акрилового пластику у Львові?

Кухні з акрилового пластику вирізняються своєю міцністю, водонепроникністю, сучасним естетичним виглядом фасадів, широкою гамою можливих кольорів.

Які варіанти акрилових фасадів є в дизайн-студії “Пані Кухня” у Львові?

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні акрилові фасади від німецьких виробників Niemann, Rehau та ін. Для замовлення консультації телефонуйте +38 (097) 58 19 402

Які основні переваги кухні з масиву дерева у Львові?

Кухні з натурального дерева у Львові давно вже вважаються найбільш вишуканими та якісними. Суттєвими їх перевагами є екологічно чистий матеріал, солідність та натуральність. При правильному догляді дерев’яна кухня прослужить багато десятиліть і при цьому не вийде з моди.

Чи можна виготовити не тільки класичні, але й сучасні кухні з дерев'яними фасадами у Львові?

Дерево - це той матеріал, який дозволяє виготовляти кухні найрізноманітніших стилів і потреб. Дизайнери “Пані Кухня” познайомлять Вас з сучасними тенденціями у виготовленні дерев’яних кухонь, запропонують найкращі рішення. Приклади наших робіт можна подивитися тут.

Які особливості замовлення кухні з керамограніту у Львові? 

Фасади з керамограніту вирізняються своєю особливою міцністю та фактурністю серед інших матеріалів. Стильну та сучасну кухню з керамограніту у Львові замовляйте в дизайн-студії “Пані Кухня”.

Чи безпечні кухні з керамограніту для організму людини?

Плити керамограніту зроблені з натуральних матеріалів: кварцу, сланцевої глини, гранітних порід та керамічних пігментів. Вони не виділяють ніяких шкідливих речовин в навколишнє середовище і можуть бути легко перероблені повторно. Тому їх використання для меблів цілком безпечне для здоров’я людини.

Де краще замовити кухні з фасадами МДФ у Львові?

Кухні з фасадами МДФ у Львові замовляйте в компанії “Пані Кухня”. Чому ми? Понад десятирічний досвід та сотні виготовлених кухонь по всій Україні дозволяють нам виготовляти меблі з найсміливішим дизайном.

У чому переваги замовлення кухні з МДФ у Львові?

Замовляючи плівкову кухню з МДФ у Львові, Ви отримуєте хороший гарнітур, стійкий до вологи та перепадів температури, а також з пиловідштовхуючими властивостями. А на вигляд така кухня максимально подібна на дерев’яну.

Кухні яких кольорів та дизайну можна виготовити з плівкових МФД-фасадів?

У дизайн-студії “Пані Кухня” ми допоможемо підібрати Вам найкращий варіант з-поміж сотні відтінків, а легкість в обробці дозволить виготовити з цього матеріалу навіт кухні хай-тек. Приклади наших кухонь можна подивитися тут.

Які переваги кухні з фарбованого МДФ у Львові?

Основною перевагою кухні з фарбованого МДФ у Львові є можливість створити кухню справді будь-якого відтінку чи фактури. При цьому з часом кольори не вигорають та не тьмяніють. 

Які переваги замовлення кухні зі скляними фасадами у Львові?

Кухня зі скляними фасадами має унікальні декоративні можливості, адже меблі з такого матеріалу навіть великих габаритів будуть виглядати легко та витончено. А їх особливий блиск нікого не залишає байдужим.

Куди краще звернутися, щоб виготовити скляну кухню на замовлення у Львові? 

Скляна кухня на замовлення у Львові з радістю буде створена для Вас в дизайн-студії “Пані Кухня”. Понад 10 років ми виготовляємо кухні різних дизайнів і комплектації. Приклади наших кухонь Ви можете переглянути тут.

Скільки коштує виготовлення скляної кухні у Львові?

Ціна скляної кухні у Львові буде залежати від  розмірів самої кухні, кількості потрібного матеріалу, фурнітури, оздоблення тощо. Для прорахунку вартості Вашої кухні звертайтесь до нас за телефоном +38 (097) 58 19 402

Які переваги кухні з натурального шпону у Львові?

Кухні з натурального шпону - це найкраща альтернатива дерев’яним фасадам, але не менш красивим і надійним по якості. У Львові замовляйте кухні зі шпону в дизайн-студії “Пані Кухня”

Який шпон кухні у Львові використовує Ваша компанія?

В дизайн студії “Пані Кухня” ми використовуємо шпоновані фасади європейських та українських виробників, що виготовлений за технологією "Fine Line", за допомогою якої можна імітувати будь-яку породу деревини, що дозволяє створювати надзвичайні за складністю і красою текстури.

Якщо потрібне архітектурне планування у Львові, з чого почати?

Найкращий початок - це звернутися за послугою архітектурне проектування у Львові до професійного архітектора. Саме архітектор зможе допомогти оцінити поточний стан усіх приміщень, з’ясувати більш детально Ваші побажання, запропонувати варіанти архітектурного планування.

Як проходять проектні роботи у Львові при зверненні в компанію “Пані Кухня”?

Залежно від того, який саме тип проєкту Вам потрібен, архітектор допоможе оцінити вартість проєкту та сформулювати його основні завдання.

Чи отримає замовник проєкт у вигляді окремого пакету документів?

Так. Підготовлений проєкт буде наданий замовнику у вигляді документів і креслень, а також 3-D візулізації майбутнього приміщення.

Що потрібно для перепланування квартир у Львові?

Перепланування квартир у Львові потребує виваженого підходу, оскільки є як дозволені, так і заборонені роботи при переплануванні згідно Житлового кодексу. Детальніше тут.

Чи потрібен проект перепланування квартири у Львові?

Проект перепланування квартири у Львові краще створити, якщо планується значні зміни, які зачіпають багато допрацювань. Однак перед початком робіт завжди варто

Чим перепланування відрізняється від реконструкції квартири у Львові?

Під час перепланування не відбувається втручання в конструктивні “несучі” елементи будинку, в якому знаходиться квартира, як це робиться під час реконструкції.

Як відбувається перепланування будинку у Львові? 

Для перепланування будинку у Львові краще звернутися в дизайн-студію, спеціалісти якої мають значний досвід проектування. Запрошуємо Вас в дизайн-студію “Пані Кухня”.

Що потрібно врахувати, починаючи перепланування приватного будинку у Львові?

При підготовці проекту перепланування приватного будинку у Львові потрібно обов’язково отримати дозвіл від державних органів. Детальніше тут.

Які особливості перепланування старого будинку у Львові?

Перепланування старого будинку у Львові відбувається таким же чином, як і перепланування інших приміщень. Тільки при підготовці проекту враховуються дозволені для заміни елементи, які потрібно замінити через руйнування.

Які види проектів по переплануванні та реконструкції можна замовити у дизайн-студії “Пані Кухня”? 

Архітектор “Пані Кухня” проведе огляд приміщень, підкаже важливі допрацювання, створить якісний проект під Ваші потреби, який одразу можливо реалізувати. 

Які види робіт входять в ремонт “під ключ” у Львові?

В перелік робіт з ремонту “під ключ” у Львові зазвичай входять: електромонтажні та сантехнічні роботи, монтаж гіпсокартонних конструкцій, штукатурка і шпаклівка стін і стелі, стяжка підлоги, укладка плитки та ін. Детальніше тут.

Як вибрати підрядника, щоб провести якісний ремонт квартири у Львові? 

Щоб обрати надійного підрядника для ремонту квартири у Львові, попросіть рекомендації, а також перевірте сайти компаній в інтернеті. Обов’язково просіть портфоліо робіт у підрядника.   

Як розраховує вартість ремонту під ключ у Львові дизайн-студія “Пані Кухня”?

Наші фахівці готові виїхати на об'єкт, зробити необхідні заміри, оцінку стану поверхонь. Також ми детально обговорюємо з Вами усі бажані зміни. Після цього складається перелік матеріалів і необхідних робіт та оцінюється вартість ремонту під ключ у Львові.

Чи можна зробити кухню за індивідуальними розмірами клієнта?

Так. Ми завжди орієнтуємось на побажання наших клієнтів. Єдиний стандарт, який обов’язково потрібно врахувати, - це розміри Вашого приміщення

Від чого залежить ціна кухні на замовлення у Львові?

Вартість кухні на замовлення у Львові залежить від таких факторів, як ціна матеріалів фасаду, фурнітури та наповнення. Додаткові кошти будуть потрібні на підбір і замовлення побутової техніки.

Скільки часу здійснюється виготовлення кухні на замовлення у Львові?

Ми в “Пані Кухня” завжди стараємося виготовити кухонні меблі в найкоротші терміни. Але час, необхідний на виготовлення тієї чи іншої кухні, буде залежати від складності проекту, комплектації та розмірів кухні. Щоб дізнатися точні терміни виготовлення Вашої кухні, телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті. Каталог кухонь нашого виробництва можете переглянути тут.

Для чого робити підбір кухонної техніки? 

Під час виготовлення кухні попередній підбір кухонної техніки з дизайнером допоможе у майбутньому точно розрахувати найкраще розміщення всіх кухонних приладів, врахувати потрібну кількість розеток та перемикачів, гармонійно розмістити техніку на майбутній кухні.

Яким чином можна отримати консультацію з підбору кухонної техніки у дизайн-студії “Пані Кухня” у Львові? 

Для того, щоб отримати консультацію з підбору кухонної техніки у дизайн-студії “Пані Кухня” у Львові, телефонуйте +38 (097) 58 19 402 або залиште заявку на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

Чи можна підібрати кухонну техніку для кухні, яку уже виготовили?

Так, можна. Однак Вам все одно потрібно проконсультуватися з нашим дизайнером для уточнення Ваших побажань.

Що таке “розумний будинок”? У Львові можна отримати таку послугу? 

Послуга “Розумний будинок” включає оснащення Ваших приміщень найсучаснішими технологічними рішеннями, з допомогою яких Ви можете управляти будинком зі свого смартфона. Можливі як комплексне оснащення всього будинку, так і окремих систем, наприклад, опалення, охорони, водопостачання тощо. У Львові звертайтесь в дизайн студію “Пані Кухня” для розробки проектів і впровадження систем “Розумний будинок”. 

Які переваги замовлення послуги “Розумний дім” у Львові в ТМ “Пані Кухня”?

ТМ “Пані Кухня” є офіційним представником багатьох компаній, які виробляють надсучасну техніку та допомагають у її встановленні. Наші партнери постійно вдосконалюють свої рішення, пропонуючи при цьому прийнятні ціни. Наші дизайнери зроблять будь-яку техніку гармонійним доповненням затишку і комфорту в Вашому домі. 

Які етапи впровадження послуги “Розумний будинок”?

Після зустрічі з клієнтом наш спеціаліст виїжджає на заміри приміщень, формується список необхідної техніки та технічне завдання. Також з клієнтом підписується договір та повідомляється план усіх робіт і терміни їх здійснення.

Чи компанія “Пані Кухня” здійснює перепланування існуючих приміщень у Львові?

Так. Наші дизайнери допоможуть Вам визначити необхідний об’єм робіт, враховуючи Ваші побажання, а також розібратися, які із видів робіт потребуватимуть дозволу від державних установ.

Чи компанія “Пані Кухня” здійснює перепланування існуючих приміщень у Львові?

Так. Наші дизайнери допоможуть Вам визначити необхідний об’єм робіт, враховуючи Ваші побажання, а також розібратися, які із видів робіт потребуватимуть дозволу від державних установ.

Чи виготовляють спеціалісти “Пані Кухня” кутові кухні у Львові? 

Так. Ми виготовимо кутові кухні навіть для приміщення невеликих розмірів. У нас є великий вибір фасадів. Використовуємо якісну фурнітуру.

Що робити, якщо ще не визначилися зі стилем та виглядом майбутньої кухні? 

В такому випадку обов’язково замовляйте консультацію дизайнера в дизайн-студії “Пані Кухня”. Ми готові запропонувати варіанти рішень, показати приклади наших робіт. До речі, деякі приклади можна переглянути на нашому сайті прямо зараз тут.

Які види корпусних меблів можна замовити у ТМ “Пані Кухня” у Львові?

У ТМ “Пані Кухня” у Львові можна замовити шафи-купе, комоди, тумби, ліжка, модульні гарнітури в будь-яку кімнату. 

Чи ТМ “Пані Кухня” надає гарантію на корпусні меблі власного виробництва?

Так. Гарантія на будь-які меблі, виготовлені у ТМ “Пані Кухня”, 60 місяців. Також здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування

Наскільки екологічні акрилові кухні у Львові?

Акрилові кухні у Львові - абсолютно екологічні та безпечні для здоров’я людини. У них немає штучних неприємних запахів, а технічні характеристики матеріалу дозволяють тримати Вашу кухню в ідеальній чистоті.

Від чого залежить ціна акрилової кухні на замовлення у Львові?

Щоб купити акрилову кухню у Львові, краще звернутися безпосередньо в дизайн-студію “Пані Кухня” для уточнення всіх необхідних параметрів і Ваших побажань. Приклади наших акрилових кухонь Ви можете подивитися тут.

Де краще обрати кухні з натурального дерева у Львові?

Щоб замовити якісну кухню з дерев’яним фасадом у Львові, звертайтесь в дизайн-студію “Пані Кухня”. Ми виготовляємо кухні понад 10 років і готові Вам запропонувати різні моделі за оптимальною вартістю.

Яка гарантія на дерев’яні кухні від ТМ “Пані Кухня” у м. Львів? 

Дизайн-студія “Пані Кухня”, що знаходиться у м. Львів, надає гарантію на меблі власного виробництва не менше 60 місяців. Здійснюємо також післягарантійне обслуговування.

Де можна замовити якісні кухні з ДСП у Львові?

Справді якісну кухню з ламінованого ДСП у Львові Ви завжди можете замовити в дизайн-студії “Пані Кухня”. Ми виготовляємо кухні понад 10 років, і гарантуємо якість навіть на вироби з базовим бюджетом.

Наскільки міцними будуть кухні з ДСП?

Деревностружкова плита - матеріал надзвичайно легкий в обробці. вона прекрасно тримає кріплення і дозволяє застосувати будь-яку фурнітуру. А при якісній поклейці кромки буде достатньо стійкою до вологи та механічних пошкоджень.

Які терміни виготовлення та вартість кухні з ДСП у Львові?

Терміни виготовлення та вартість кухні з ДСП у Львові буде залежати від розмірів самої кухні, кількості використаних матеріалів та фурнітури. Для розрахунку вартості Вашої кухні телефонуйте нам +38 (097) 58 19 402 або залиште заявку на сайті

Які види кухонь з ДСП у Львові виготовляють в дизайн-студії “Пані Кухня”? 

Ми виготовляємо кухні з ДСП навіть за індивідуальними розмірами і враховуємо побажання замовника. Приклади наших кухонь з ДСП можна переглянути тут.

Чи можна замовити в компанії “Пані Кухня” стільницю з керамограніту для кухні?

Так, у нас можна замовити якісні стільниці з керамограніту як для існуючої кухні, так і для кухонних меблів, які можна виготовити у нас за Вашим проектом.

Яку гарантію на кухні з керамограніту у Львові надає компанія “Пані Кухня”? 

На кухонні меблі з керамограніту та на інші кухні, виготовлені у нас, діє гарантія 24. Здійснюємо також післягарантійне обслуговування.

Скільки коштує виготовлення кухні з МДФ у Львові?

Вартість кухні з МДФ у Львові буде залежати від кількості необхідних матеріалів та фурнітури, додаткового оздоблення і вбудованої техніки. Більш детальніше можна подивитися інформацію тут.

Чи безпечні кухні МДФ фарбовані, що виготовляються у Львові, для людського здоров’я? 

В основі виготовлення фасадів з МДФ лежить натуральна дерев’яна стружка та сучасні екологічні матеріали, які є повністю безпечними для організму людини.

У чому переваги замовлення кухні з фарбованого МДФ у компанії “Пані Кухня”?

Понад 10 років ми виготовляємо меблі різних розмірів та складності. Накопичений досвід та команда професіоналів дозволяє нам дати кожному клієнту максимально якісний та надійний варіант кухні. Приклади наших кухонь дивіться тут.

Яка гарантія на кухні з фарбованого МДФ, що виготовлені дизайн-студією “Пані Кухня”? 

На кухні та будь-які інші меблі нашого виробництва ми надаємо гарантію 60 місяців.

Чи будуть міцними скляні кухні?

Так, скло достатньо міцний матеріал, фасад виготовляється з міцного алюмінієвого профілю з монтажем скла в середину рамки, що є надійною конструкцією. Воно стійке до механічної дії і зовнішніх пошкоджень, а також до температурних перепадів та вологості.

Чому замовляти кухні зі шпону варто замовляти саме в дизайн-студії “Пані Кухня” у Львові?

Дизайн-студія “Пані Кухня” у Львові виготовляє меблі на замовлення уже понад 10 років. Значний досвід та команда професіоналів дозволяють нам робити першокласні меблі за оптимальною вартістю. Приклади наших кухонь зі шпону можна подивитися тут.

Чи надає гарантію на шпоновані кухні власного виробництва компанія “Пані Кухня” у Львові?

Так, гарантія на шпоновані та інші кухні, які виготовляються в нашій компанії, - 2 місяців. Тако здійснюємо післягарантійне обслуговування.