Головна ТерміниДСП – деревостружкові плити.

ДСП – деревостружкові плити.

ДСП – це плити з пресованої та склеєної тирси. Деревостружкові плити чи не найпоширеніший матеріал для виробництва корпусних меблів, оформлення інтер’єрів; широко застосовуються ДСП і в будівництві. Виготовляють їх з різних видів деревини (неділової, відходів лісопиляння, деревообробки, фанерного виробництва, технологічної тріски, отриманої з відходів лісозаготівлі). В якості зв’язуючих речовин в Україні під час гарячого пресування плит переважно використовуються карбамідоформальдегідні смоли.

Плюси ДСП: міцність, легкість в обробці. ДСП добре “тримають” цвяхи та шурупи, що скріплюють конструкцію. Ще одна перевага деревостружкових плит – низька ціна, тому це найпоширеніший матеріал для меблів економ-класу. Більша частина офісних меблів виготовляється саме з ДСП. До речі, для виробництва кухонь та ванн треба використовувати спеціальний вид ДСП – з підвищеною вологостійкістю.

Мінус ДСП: неможливість тонкої обробки (глибокого фрезерування, виготовлення різноманітних фігурних деталей тощо).

Читайте також:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>