5. З чого можна зробити стільницю?

Ми пропонуємо стільниці постформінг (ДСП покрита пластиком) або камінь. Постформінг використовуємо таких виробників: Luxeform (Україна), Egger (Австрія), ARPA (Італія), FAB (Італія), Westag & Getalit (Німеччина), KronoSpan (Україна). Чим вони відрізняються? По-перше – декором, по-друге – технічними параметрами, по-третє – частково якістю. Переваги постформінгу: практичність, гігієнічність, ціна. Недоліки постформінгу: вологонестійкість,

Камінь може бути штучний – на основі акрилової смоли, мінеральних наповнювачів та колірних пігментів, кварцовий – 95% на основі кристалів натурального кварцу. Переваги штучного акрилового каменю: пластичність, вологостійкість, безшовність, колористика, гігієнічність, не пористий, не горючий, легкий в догляді, стійкий до ультрафіолетового випромінювання, ремонтнопридатний. Недоліки штучного акрилового каменю: нестійкість до подряпин, не можна ставити гарячі каструлі та сковорідки, низька опірність до ударів, нестійкість до абразивних кислот, ціна.

Переваги кварцевого каменю: міцність, вологостійкість, термостійкість, колористика, гігієнічність, не пористий, не горючий, не залишаються плями, легкий в догляді, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Недоліки кварцевого каменю: видно маленький шов в місці стикування, важкий у ремонті.