Головна Питання - Відповідь3. Хто виготовляє меблі?

3. Хто виготовляє меблі?

Меблі виготовляються у Львові на власному сучасному обладнанні. Більшість матеріалів, що використовуються (фасади, фурнітура), імпортуються з Польщі, Білорусії, Італії, Німеччини, Австрії, Турції та ін.. Це дає можливість при проектуванні та монтажі не залежати від стандартних розмірів меблів, контролювати усі процеси виготовлення, враховувати всі технічні моменти з розмірами та особливостями комунікацій на кухні.

Ми прагнемо зробити продукт більш високої якості та зручності. Корпус збирається з допомогою зтяжки BLUM –  ексцентрикові кріплення, майже не помітні (не потребують декоративних заглушок), надійні (витримують навантаження до 130кг) та практичні для розбірки меблів у майбутньому. Всі сторони зрізів кромкуються кромкою ПВХ 1-2мм з допомогою Німецького обладнання Hebrok, що робить край гладкий, без гостроти, практично не виділяються формальдегіди та захищає корпус від механічних ушкоджень.

Читайте також:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>